gubienie kilogramów

Jak sprawnie pozbyć się kilogramów?

Wiele pań nie jest usatysfakcjonowanych ze swojego wyglądu fizycznego. Jedną spośród wielokrotnie wspominanych wad jest figura. Poszukujesz zabiegu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie trochę uwag.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Kiedy myślimy o modelowaniu figury, szczególnie stawiamy na plan żywieniowy i treningi. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się czy nie potrafimy wymodelować pewnej partii ciała? Postaw na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej lub zwalczanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na wykorzystanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki lipidowej, modelowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to sposób bezinwazyjny oraz komfortowy. Stanowi doskonałą opcję dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Problemem naszych pacjentek jest głównie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona własną jędrność, a produkcja kolagenu jest zahamowana. Endermologia w Krakowie pomaga skutecznie zmniejszać cellulit oraz ujędrniać wybrane partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie wspomaga gubienie kilogramów, a dodatkowo pozwala na poprawę stanu skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Warto podkreślić, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są bardzo komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Pozwalają na błyskawiczne nasycanie się długotrwałymi efektami.