odkurzacz

Zachowaj porządek dzięki nowemu odkurzaczowi

Zachowanie porządku niejednokrotnie sprawia problemy. Sprawa jest bardziej czasochłonna, jeżeli mieszkamy ze zwięrzętami. Konfrontacja z sierścią jest niezwykle delikatna i długotrwała. Czy posiadamy możliwość na pozbycie się sierści z wersalki, poduszek, dywanu? Oczywiście! Poznaj skuteczne odkurzacze, które wesprą Ci w czyszczeniu.

Jaki odkurzacz wybrać?

Wbrew pozorom wybór idealnego odkurzacza nie jest prostym zadaniem. Możemy wyróżnić kilka typów tego sprzętu. Podstawowy podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednak pamiętać, aby w każdym wypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który charakteryzuje się potężnym silnikiem i szczoteczką o dużej mocy wciągania. Świetnie radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i dużych zabrudzeń na różnych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą mającym skłonność do alergii i uczuleń. Kolejnym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki do odkurzacza marki Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

| Koniecznie zobacz także film: Odkurzacz Samsung POWERbot VR9000 okiem mamy

Sprawdzone porady

Nie możesz sobie poradzić z czyszczeniem mebli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych problematycznych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze gdy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.