wydepilowane nogi

Usuń zbędne owłosienie za pomocą lasera!

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii wciąż zostaje depilacja laserowa. metoda ta powinna być dokonywana w terminie zimowo-jesiennym, zatem teraz pragniemy uzupełnić ten problem powtórnie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej części ciała. Z omawianych zabiegów równie chętnie korzystają panie oraz panowie. Wiek bądź płeć nie powinny mieć tu znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest zależny od wybranego obszaru. Obszerne fragmenty ciała można podzielić na części. Często klienci preferują wyłącznie depilację łydek bądź ud. Parametry sprzętu dobierane przez eksperta są uzależnione od specyfiki skóry, a także włosów pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, mocnych włosów. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi depilacji laserem, wymagają one jednak większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez panów to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka polecanych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający różne dyscypliny sportowe, ceniący sobie wygodę oraz zwracający uwagę na własny wygląd.

Efektywna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt Wskazany sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności respektowany na całym świecie.