wiosenna stylizacja

Moda 2017 – trendy, które musisz znać!

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawładną rokiem 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić w mieście, ale bez wątpliwości zawładnie weselami jak również salonami. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, jakie kochają przyciągać uwagę oraz chcą zachować niebanalny styl. Będziemy w stanie znaleźć całe brokatowe stylizacje – sukienki, marynarki a także inne elementy garderoby idealne na imprezę, jak też dodatki, które można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się Panie, jakiee nie boją się wyróżniać oraz chcą eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda lubi wracać. Tym razem powrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się nadmierną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać jedynie do sportu. Na ulicach spotkamy wiele Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą często z eleganckimi akcesoriami. Buty na obcasie do spodni dresowych? Tak, to także trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w których ćwiczymy lub siedzimy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie również wzorowana na kierowcach rajdowych a także motocyklowych. Będzie to styl z pewnością chłodny.

6. Intensywna czerwień

Odważne i lakierowane kreacje w kolorze intensywnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plasikowa moda

Ciuchy z plastiku? Bezbarwne spódnice z plastiku, kamizelki a także inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Modnym motywem w 2018 będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie wyglądał nieco inaczej niż dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie dwóch modeli kurtek.

10. Motywy jak również kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne odcienie zastąpią pastele, jakie królują od paru sezonów.

11. Motywy kwiatowe

Ukochany wiosenny motyw wielu kobiet, czyli kwiaty dalej pozostanie na topie. Finezyjne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły wielką popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów sporą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie jedynie koszule, jednka też spodnie i okrycia wierzchnie.

Wypatrujesz modnych ubrań? Wejdź na www.louloustore.pl/7/antony-morato