opinie o pralce samsung addwash

Pralka doskonała!

Samsung jest jednym z najpopularniejszych dostawców wyposażenia AGD i RTV na świecie. Na każdym kroku możemy zetknąć się z ich sprzętem, który wyjątkowo często ułatwia nam codzienne prace. Tym razem producent zadecydował wyjść naprzeciw zapominalskim. Dołożył do swoich pralek funkcję Addwash, jaka do dzisiaj nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie kojarzy się z najmilszą rzeczą. Początkowo wypada dokonać selekcji na takninę, następnie odcienie. Nierzadko również segregujemy rzeczy, na te które pierzemy w wyższej oraz niższej temperaturze. Najczęściej zapominamy o dodaniu kilku rzeczy leżących w innym pokoju. Do tej pory nie było możliwości, aby zastopować proces prania aby naprawić popełniony błąd. Samsung był świadom tego typu zdarzeń w związku z czym postanowił im sprostać. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dodawanie ubrań w trakcie działania, lecz niesie ze sobą szereg zmian. Samsung w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli także na kontrolowanie całego procesu przez smartfona. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą innowacyjną funkcją, posiadają również technologię, która poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy w trakcie działania, stosownie go pomniejszając.

Czy warto?

Kiedy będziesz pragnął dodać kolejne ubrania do bębna pralki, będziesz posiadał możliwość to uczynić natychmiast. Pozwoli to na oszczędność czasu oaz pieniędzy. Nigdy więcej nie będziesz musiał niszczyć nerwów po puszczenia pralki, w chwili gdy znajdziesz zawieruszone ciuchy. W chwili obecnej wystarczy jedynie je dorzucić do bębna pralki Samsung AddWash. Opinie na temat tego typu urządzeń są niespodziewanie dobre. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung bardzo ułatwia organizowanie oraz zrobienie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego rodzaju rozwiązania. Zobacz tez film o pralce Samsung AddWash na https://www.youtube.com/watch?v=Q7E7K7DkUKQ