Sufit inny niż wszystkie!

Strop napinany, to dobry wymysł, który pozwoli nam na wytworzenie niesamowitego efektu wykończenia lokum. Spoglądając na sufit napinany, można mieć wrażenie, że jest to rozciągnięta tkanina rozmieszczona na profilu. Jest to niemniej zaledwie wyobrażenie. Stelaż przykryty jest folią sporządzoną na bazie polimeru, która w zależności od naszego wyboru może mieć każdą barwę, oraz wygląd. Dodatkowo, instalacja sufitu napinanego jest niezaprzeczalnie przyjemniejsza, niż sufitu podwieszanego.

Przewagi sufitów napinanych

By rozproszyć twoje obiekcje dotyczące, wyboru sufitu napinanego, warto zwrócić uwagę na parę kwestii. Na początek, skupmy się na montażu. Instalacja stropu napinanego, w zaprzeczeniu do stropu podwieszanego, może trwać od kilku do kilkunastu godzin. W zależności od stopnia złożenia wzoru i rozmiarów lokum. Jeżeli chodzi o strop podwieszany, czasu koniecznego na jego zamontowania nie liczy się w godzinach, ale w dniach. Również samo przygotowanie pomieszczenia do zainstalowania stropu napinanego nie jest tak trudne, jak w wypadku sufitu podwieszanego. Przede wszystkim, przy suficie napinanym nie musimy uprzątać całego wnętrza. Po całej czynności, ponadto nie musimy marnotrawić czasu na sprzątanie, które przy instalacji sufitu podwieszanego jest szczególnie uciążliwe. Albowiem surowiec użyty do produkcji powierzchni stropu napinanego jest polimerem, błona jest nadzwyczaj wytrzymała. Powłoka jest niewrażliwa na wodę także ogień. Stosując go w łazience lub w kuchni, nie musimy się bać, że ulegnie zepsuciu. Trzeba zwrócić także uwagę na łatwość pucowania powłoki. Sufit napinany rewelacyjnie sprawdzi się w salonie lub alkowie. Bowiem kształt sufitu napinanego, zależy jedynie od kształtu profilu, możemy zrobić nawet figury przestrzenne, bądź dwu- bądź więcej poziomowe konstrukcje sufitowe. To rozwiązanie wolno też stosować na ścianach, gdy pragniemy jeszcze bardziej przyozdobić wnętrze naszego mieszkania. Całokształt zależy zupełnie od tego, jakim budżetem dysponujemy, a też jak bardzo pragniemy poprawić wygląd naszego pomieszczenia.

Odmień oblicze swojego lokalu

Sufity napinane, to wyjątkowo innowacyjne także gustowne rozwiązanie, zyskujące na renomie. Pomogą nadać naszemu wnętrzu unikalny styl. Wszystko dzięki doborze dobrej barwy membrany, a ponadto jej formie także możliwości przepuszczania oświetlenia. Owo podejście niejednokrotnie pozwala na odejście od klasycznego światła w pomieszczeniu. W zależności, jaki skutek pragniemy osiągnąć, oraz też jak bardzo damy się ponieść pomysłowości, możemy uzupełnić charakter naszego mieszkania.