Pomarańczowa skóra

Jeśli na skórce ud, bioder, pośladków bądź brzusia obserwujesz dobre górki dodatkowo grudki, niestety znaczy to, że również Ciebie dotknął kłopot cellulitu. Marchewkowa powłoka może wystąpić się u nas, obojętnie od naszego wieku, lub prowadzonego trybu życia. Według ekspertów, ta niedogodność tyczy większości dorosłych dam, jednak może jeszcze wystąpić u młodych kobiet. Wpływa na to stan estrogenu. Jego wahania są najcięższe w czasie dojrzewania albo w czasie brzemienności. Także wykorzystywanie terapii hormonalnych może zakłócić stan owego hormonu. Efektem będzie wystąpienie cellulitu.

W jaki sposón się pozbyć cellulitu

Nieszczęśliwie, nie powstała jeszcze wspaniała terapia bądź metoda, jaka by pomogła zupełnie się pozbyć tego problemu. Cellulit niezmiernie często jest uzależniony od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednak nawyki, dzięki którym umiemy zmniejszyć jego powstawanie. Wymaga to od nas cykliczności również silnej woli. Przede wszystkim właściwa dieta, a ponadto ćwiczenia pomogą nam uzyskać doskonałe rezultaty. Z tym, że skutki będziemy potrafiły dostrzec dopiero po jakimś okresie. Mnóstwo kobiet decyduje się dodatkowo na korzystanie ze specjalnych farmaceutyków, czy kosmetyków. Trzeba jednak również tutaj uważać, bo nie każda z nas może je użytkować. Głównie ze względu na występowanie w nich jodu, kobiety chorujące na choroby tarczycy winny być wyjątkowo ostrożne.

Pokonaj cellulit

Dużo kobiet aby pozbyć się marchewkowej skórki, decyduje się na poddanie zabiegom świadczonym przez kliniki medycyny estetycznej. Już po kilku zabiegach, nasza cera odzyska swój właściwy stan. Zamiarem takich zabiegów, jest przede wszystkim ulepszenie krążenia w skórze również wykluczenie obrzęków. Jednym spośród powszechnie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na punktowym ogrzewaniu ciałka. Duża temperatura rozkłada również niszczy komórki tłuszczowe. Już po jednym zabiegu można zobaczyć rezultaty. Cera ulega ujędrnieniu, wygładzeniu, oraz odzyskuje swój zdrowy wygląd. Dla wytworzenia doskonalszych wyników zaleca się powtórzenie zabiegu cztery razy.